مجروح

در بند بند  استخوانهایم

جراحت تازیانه  استبداد   را زمزمه  می کنم

و   به   جان   می سپارمش

روح سراب  را  در نیم روز  روشن،

پیوندی    باید

تا    لحظه های  فیروزه ایی ما  بارور شود

و بیاساید  در   زیر  سایه   خنک آزادی

ارواح نا     آرام  گذشتگان  مبهوت.

  وخواب همچنان ادامه دارد

/ 21 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همسفر جاده دلتنگی

فقط باران که نیست ... برف و تگرگ و باد و آفتاب هم برای خالی شدن بغض آسمان است ... مثل من که می خندم گاهی ...

hasti

سلام دوست عزیز. مثل همیشه عالی بود عالی

آواجون

زن اگرپرنده آفریده میشد حتما "طاووس"بود اگرحیوان بود حتما "آهو"بود اگرحشره بود حتما "پروانه"بود او انسان آفریده شد تاخواهر باشد ، مادر باشد و عشق .... زن با احساس ترین موجود خداست تا حدی که یک گل او را راضی میکند و یک کلمه او را به کشتن میدهد پس ای مرد مواظب باش زن ازسمت چـــپت نزدیک به قلبت ساخته شده تا او را درقلبت جای دهی ... شگفت انگیز است زن درکودکی ،درهای برکت را به روی پدرش میگشاید درجوانی دین شوهرش را کامل میکند وهنگامی که مادرمیشود بهشت زیر پای اوست قدرش را بدانیم ای مردان اما خیلی ها قدر زن و زندگی شون رو نمی دونند متاسفانه ..

fafa

اپم مطالب متفاوتی گذاشتم[گل]

فاطمه

نمیتوان بــــــــــرگشت و آغــــــــــاز خــــــــــوبی داشــــــــــت!!!! ولــــــــــی... میتــــــــــوان تغییــــــــــر مسیــــــــــر داد و پــــــــــایان خوبی ساخــــــــــت... آرزوی بهترین هارو براتون دارم..

سپیده

من نمی دانـم این دلتنگی ,دلتنگی که می گوینـد چیـست همین حـس مبهـم نفـس گیری که دامن گیـرمان می شود وقتی چیـزی را کسـی را جایی جـا گذاشته ایم همان دلتنگـی ست!؟

ساجده

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد! سلام مرسی از حضورتون با افتخار لینک شدید[گل]

حسین 071

گونه های ما چه ساحل های صبوری هستند از داغی و شوری اشک ها می سوزند اما هر بار بی صدا حضور گریه را در آغوش می گیرند.